Fidan Dağıtımı, Bayrak ve Şehitleri Anma Eşliğinde Yapıldı

Fidan Dağıtımı, Bayrak ve Şehitleri Anma Eşliğinde Yapıldı

Hamamyolu’ndaki fidan dağıtımında şehitler de anıldı. Odunpazarı Dernekler Platformu’nun da Türk bayrakları dağıttığı etkinlikte Volkan Doğan, “Kimileri yaşatır, kimileri yok eder. Bir fidan dik, sen de doğayı yaşat” dedi.


Orman Bölge Müdürlüğü tarafından 21-26 Mart Orman Haftası etkinlikleri çerçevesinde fidan dağıtımları Hamamyolu ile devam etti. 3 bin adet fidan dağıtılan etkinliğe AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan ve teşkilat üyeleri de katıldı.


ŞEHİTLER TÜRK BAYRAKLARIYLA ANILDI

Şehitlerin de dualarla anıldığı dağıtımda, Odunpazarı Dernekler Platformu üyeleri de vatandaşlara Türk bayrakları da dağıtıldı. Orman İşletme Müdürü Akın Akman, Fidanlık Müdürü İzzet Bolatkıran ve AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan’ın katıldığı dağıtımla ilgili Doğan, “Hamamyolu’nda değerli Eskişehir'li hemşerilerimize, vatan uğruna toprağa düşen fidanlarımız anısına şanlı bayrağımızı ve fidanlarımızı takdim ettik. Etkinliğimize yoğun ilgi ve katılım gösteren değerli Eskişehirlilere ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Her bir kahraman şehidimiz bir fidanda can bulsun diye, sen de bir fidan dik. Doğayı yaşat. Kimileri yaşatır, kimileri yok eder” dedi.